کد 520 دارای پروانه فعالیت از بیمه مرکزی

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

(( بهترین راه ساختن آینده پیش بینی آن است ))

بيـمه پاســارگاد با کسب مجوز از بيمه مرکزي در راستای خدمت رساني به عموم هموطنان عزيز، طرح بيمه عمـر و تأمين آتيه را اجرا مي نمايد تا تضمين کننده لحظات خوش وبدون دغدغه براي شما وخانواده محترمتان باشد. در اين طرح به منظـور ايجاد پس اندازي مطمئن و کاهش نگرانی هاي آينـده (تحصيل، ازدواج، جهيزيه فرزندان و دوران بازنشستگی) با پرداخت مبلغی (حق بيمه) علاوه بر سرمايه گذاری، امکان برخورداري از مزاياي بيمه عمر را نيز خواهيد داشت.

مزايـاي بيمه عمــر و تاميـن آتيــه:

سـود تضميــني: در صورت حيـات بيمه شـده در پايان مدت بیمه نامه، مبـلغ سود تضمین شده (ارزش بازخرید) بصورت يکجـا قابل پرداخت مي باشد. (طبق آیین نامه شماره 68/2 مصوب شورای عالی بیمه و بیمه مرکزی )

سـود مشـارکت: علاوه بر سود تضمینی، سود حاصل از کارکرد سرمایه شرکت در انتهای هر سال محاسبه و به اندوخته بیمه گذاران واریز می گردد. لازم به ذکر است این سود در سال 91 و 92 معادل 20 درصد و سال 93 به میزان 22 درصد اعلام گردیده است.

انعطاف پذیری: بر خلاف بیمه های اجباری در بیمه های عمر تمامی شرایط و پوششها (مدت، مبلغ پرداختی ، روش پرداخت ...)به انتخاب بیمه گذار بوده  و در طول مدت قرارداد بسته به وضعیت بیمه شده قابل تغییر می باشد.(به جز بیمه شده)

اعطــاي وام: پس از گذشت 2 سال شما مي توانيد 90 % ارزش بازخريد بيمه نامه را بصورت وام دريافت نماييد.باز پرداخت این وام حداکثر  36 ماهه و بهره آن 4% بیشتر از سود تضمینی می باشد.

توجه:این وام بدون نیاز به ضامن،سفته و یا چک و بدون محدودیت در دفعات تجدید می باشد.

فـوت: در صورت فوت بيـمه شده کـل سرمايه فـوت به اضافه سود تضمینی تا آن تاریخ بـه استــفاده کنـندگان پرداخـت مي شود.(حداکثر تا مبلغ 200 میلیون تومان با پرداخت اولين حق بيمه)

حادثــه:

الف: در صورت فوت بيمه شده در اثر حادثه تا 4 برابـر سرمايه فوت به استفاده کنندگان قابل پرداخت مي باشد. (حداکثر تا مبلغ 400 میلیون تومان)

ب: در صورت نقص عضو و از کار افتادگي در اثر حادثه تا 3 برابر سرمايه فوت قابل پرداخت می باشد.

ج: پرداخت هزينه پزشکي در اثر حادثه حداکثر تا مبلغ 20 میلیون تومان سالیانه.

بيـماري هاي خـاص : در صورت ابتـلا به بیماری های سکته قلبي و مغزي، جراحي عروق قلب، سرطان ها و پيـوند اعضاي اصلي بدن، بابت هـر بيماري تا سقف 25 میلیون تومان سرمايه بيماري هاي خاص پرداخت مي گردد.

ازکـار افتــادگی:

الف: بيـمه شده در صـورت از کار افتـادگي کلی و دائــم از پرداخت حق بيمه تا پايـان مدت بيمه نامه معـاف خواهـد بــود.

ب: بيمه شـده در صـورت از کار افتـادگي کلی و دائم حداکثـر تا مبلغ 40 میلیون تومان سرمايـه از کار افتادگي به صـورت بلاعـوض دريافـت مي نمـايد.

معافيـت ماليـاتي: سرمايـه بيـمه نامه به هـر ميـزان از معافيـت ماليـاتي برخـوردار اسـت.

مقـابله با تــورم: به منظـور مقـابله با تـورم بیمه گـذار مي تواند مبلغ حـق بيمه و سرمايـه فوت را بيـن 0 تا 25 درصد نسبت به سال قبـل افزايـش دهــد.


امتیازات ویژه بیمه پاسارگاد:


   برای كسب اطلاعات بیشتر و خرید بیمه نامه کلیک کنید.