کد 520 دارای پروانه فعالیت از بیمه مرکزی

باشگاه مشتريان

کارگزار بیمه ،مقايسه و قدرت انتخاب بهترین بیمه 

كارگزاري رسمي بیمه كد 520 درراستای ایجاد پل ارتباطی مستحکم با مشتریان گرامی و همچنین ارائه خدمات مطلوب و متنوع تر نسبت به گذشته با همکاری بانک ملی جهت صدور کارت های چند منظوره اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان نموده است. از اهداف این طرح می توان به افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، برآورده نمودن هرچه بیشتر خواسته ها و بهره مندی از تخفيفات مراكز طرف قرارداد در جهت افزایش کیفیت در ارائه خدمات اشاره نمود.       

⭐️⭐️⭐️ ⭐️ مزایای باشگاه مشتریان:

 از مراکز طرف قرارداد با تخفیف ویژه خرید کنید.

به ازای خرید هر بیمه نامه( ثالث - بدنه - اتش سوزی - عمرو سرمایه گذاری و .. )  امتیازی به شما داده می شود که از این امتیاز در خرید بیمه نامه های  بعدی هدیه دریافت می کنید.

نحوه دریافت تخفیف از مراکز طرف قرارداد :

1- مراکز طرف قرارداد دارای دستگاه پوز چند منظوره بانک ملی :

شما مشتریان عزیز با در دست داشتن کارت باشگاه مشتریان ( کارت عابر بانک چند منظوره بانک ملی ) با مراجعه به مراکز طرف قرارداد با کشیدن کارت بر روی دستگاه پوز چند منظوره ملی تخفیف تعریف شده برای خرید شما لحاظ گردیده و از خرید خود لذت ببرید.

2- مراکز طرف قرارداد بدون دستگاه پوز :

شما مشتریان عزیز با در دست داشتن کارت باشگاه مشتریان ( کارت عابر بانک چند منظوره بانک ملی ) با مراجعه به مراکز طرف قرارداد پس از خرید خود با نشان دادن این کارت از نخفیف تعریف شده بهره مند شده و از خرید با تخفیف لذت ببرید.

همراهان عزیز جهت دریافت عابر بانک چند منظوره بانک ملی با نماینده خود تماس بگیرید.


لیست مراکز طرف قرارداد :

1- مراکز طرف قرارداد دارای دستگاه پوز چند منظوره بانک ملی  کنید.

2- مراکز طرف قرارداد بدون دستگاه پوز   کنید .


با عضویت در شبکه های اجتماعی از جدیدترین مراکز طرف قرارداد و جشنوارها با خبر شوید.